Kredyty gotówkowe

Class Overview

Kredyt gotówkowy będzie najlepszym rozwiązaniem jeśli pojawiają się niespodziewane wydatki. Uzyskane w ten sposób pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel- remont lub wyposażenie mieszkania, zakup wycieczki zagranicznej lub inne cele konsumpcyjne.

Kredyt gotówkowy można otrzymać przedstawiając bankowi zaświadczenie o wysokości dochodu lub opierając się tylko na wpływach pensji na konto. W miesiącach składania zeznań podatkowych do urzędu skarbowego niektóre banki zamiast zaświadczeń poproszą o PIT. Minimum formalności i szybki czas uzyskania pieniędzy to główne zalety takiej pożyczki. Zgodnie z obowiązującą od 18 grudnia 2011 r. ustawą z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 r. nr 126, poz. 715 ze zm.) możliwa jest wcześniejsza spłata kredytu. Brak opłat za wcześniejszą spłatę kredytu gotówkowego to powszechna praktyka stosowana w bankach.

W zależności od banku można uzyskać nawet 150 lub 200 tys. zł jednorazowej pożyczki. Okres spłaty można rozłożyć najczęściej maksymalnie na 8 lat, ale zdarzają się banki, które skłonne są wydłużyć ten okres do 10 lat.

Class Details

$

Class Location