Ubezpieczenia

Class Overview

Świat ubezpieczeń jest obszerny i mocno skomplikowany. Aby dopasować odpowiednie ubezpieczenie należy mieć dużą wiedzę i świadomość szczegółowego przeczytania Ogólnych Warunków Ubezpieczenia. Kilkadziesiąt stron wydawałoby się prostego produktu ubezpieczeniowego niejednokrotnie zniechęca do przeczytania i podejmujemy decyzję o przystąieniu do ubezpieczenia kierując się przekonaniem, że nic się nie stanie i nie będzie trzeba uczestniczyć w procesie likwidacji szkody.


Pozwól, aby doradca przeanalizował OWU, doradził i przeanalizował warunki ubezpieczenia dopasowując je do Twoich potrzeb.


Jestem multiagentem ubezpieczeniowym, w ofercie posiadam kilkanaście Towarzystw Ubezpieczeniowych co umożliwia mi dopasowanie odpowiedniej oferty do Twoich potrzeb. Ofertę ubezpieczeń dostarcza CUK Ubezpieczenia i jako bardzo duży podmiot w branży brokerów ubezpieczeniowych posiada oferty specjalne wykorzystując efekt skali. W ten sposób generowane oferty często są tańsze niż bezpośrednia wizyta w danym T.U.


Zapraszam do kontaktu.

Class Details

$

Class Location